Краматорське міське методичне об'єднання вчителів історіі та суспільних дисциплін


remember me

 

Міський методичний семінар "Краєзнавство на уроках історії України та в позаурочній діяльності як засіб національно-патріотичного виховання"

Mar 3, 2017
2 березня 2017 року в Краматорській українській гімназії відбувся міський методичний семінар "Краєзнавство на уроках історії України та в позаурочній діяльності як засіб національно-патріотичного виховання".

2 березня 2017 року в Краматорській українській гімназії відбувся міський методичний семінар "Краєзнавство на уроках історії України та в позаурочній діяльності як засіб національно-патріотичного виховання". Вельми цікава та змістовна зустріч з викладачами історії шкіл міста була організована та проведена на високому організаційному й методичному рівні управлінням освіти Краматорської міської ради, III ОМО вчителів історії. Участь у семінарі взяли співробітники бібліографічного відділу ЦМПБ ім.Горького, представники КМГО "Клуб "Краєзнавець". Коцаренко В.Ф.учасникам семінару доповідь "Конрад Гампер та Йосип Бернацький - видатні діячі Краматорська".
В цей день вперше в історії нашого міста в музеї "Рідна хата" КУГ було презентовано найбільш повне, а тому унікальне зібрання значків і пам'ятних настільних медалей "Краматорська фалеристика", яке прокоментували вчителі гімназії та члени міського  Клубу краєзнавців Олег Савчук і Олег Бородай. Виставка і музей викликали в учасників семінару масу позитивних емоцій. (Бажаючі можуть ознайомитись з музеєм і виставкою за попередньою домовленністю з керівництвом КУГ.) Захід залишив по собі дуже приємні враження. Методист Лариса Кравцова ознайомила учасників з рекомендаціями семінару, акцентувала увагу на міський методичний краєзнавчий проект " Їх імена на мапі Краматорська",реалізацію заходів до ювілею О.Тихого, М. Древетняка, подякувала  учителям КУГ Олегу Савчуку та Олегу Бородаю,керівникові окружного МО Рябко Н.А. (ЗОШ №10)  за змістовний і корисний семінар. Також наголошено на підготовку до зустрічі з учителями історії м. Львова і Києва у рамках проекту " Інтегшрація через діалог".

Польша, Сосновец, завод. В тексте письма Фриц упомянул известные нам фамилии: Фицнер и Гампер... Писал какому-то дорогому другу Паулю. Работал на заводе, отправил открытку с его видом. По-европейски. У нас, на Донбассе, таких открыток не было (за крайне редким исключением!). Тогда иноземцы просили фотографа, тот снимал вид завода или посёлка, и фото отправлялось родніім и близким в ту же Германию например, -це матеріали з виступу міського краєзнавця Коцаренко В.Ф.