Краматорське міське методичне об'єднання вчителів історіі та суспільних дисциплін


remember me

 

Семінар вчителів історії у ЗОШ № 30.

Feb 15, 2014
13 лютого 2014 року на базі ЗОШ № 30 був проведений міський семінар – практикум для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

13 лютого 2014 року на базі ЗОШ № 30 був проведений міський семінар – практикум для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін  у формі технопарку за темою «Використання інноваційних інтерактивних технологій у викладанні предметів суспільно – гуманітарного циклу».

     На семінарі були присутні методист ММК Кравцова Л.Ф., голова ММК вчителів історії Зубова Л.М., завідуюча психологічної служби УО Шепотько А.В. та вчителі історії та суспільствознавчих дисциплін шкіл міста.

     Під час роботи семінару були заслухані доповіді Зубової Л.М.  «Завдання ММК учителів історії та суспільствознавчих дисциплін в умовах інноваційних змін в освіті» та Шепотько А.В. «Психологічна готовність вчителя до інноватики»

     Семінар було проведено у формі технопарку. Працювали дві студії: студія вчителів за проблемою «Використання інноваційних технологій на уроках історії та правознавства» та студія учнів «Наші діти та їх здобутки».

     Своїм досвідом роботи поділилась вчитель історії та права Волотка О.С. (ЗОШ № 30) «Моделювання ситуації успіху в особисто-орієнтованому навчанні», провели майстер-класи Решетняк В.О. (ЗОШ № 3). «Використання ІКТ на уроках історії», Щепоткіна О.В. (ЗОШ № 16) «Прийоми підвищення ефективності навчання історії на уроках систематизації знань», Коритко А.Б. (ЗОШ № 4) «Як підготувати та провести практичну роботу у 5-му класі».

      Учні, які брали участь у роботі семінару (Гранкін М., ЗОШ № 8, Китнюх К.,ЗОШ № 30,  Федан М., ЗОШ № 30), розповіли про свою результативну учнівську діяльність під керівництвом  своїх вчителів Машкіної Н.О. та Волотки  О.С.

     Завершальним етапом семінару стала рефлексія, яку проводила Шепотько А.В. З учасниками семінару були проведені тренувальні експрес-тести щодо діагностики професійного «вигорання» та надані практичні рекомендації психологів для його подолання.

     Після підведення підсумків на емоційній ноті: переглядом відеофільму «Гордість вчителя – в його учнях», створеного Волоткою О.С. семінар був завершений.