Методичне об'єднання вчителів історіі та суспільних дисциплін міста Краматорська


запомнить

 

VІІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій.

27.09.2016
22-23 вересня 2016 року за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» провів очний тур VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

22-23 вересня 2016 року за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» провів очний тур  VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій  до участі у якому були запрошені наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.

У ході фестивалю як міжнародного освітянського форуму презентувались результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та  виховного процесів, управлінської діяльності за номінаціями:

− «Інновації у сфері дошкільної освіти»;

− «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»;

− «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»;

− «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Для участі у Фестивалі надійшло 286 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Молдови та Польщі за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Відповідно до рішення журі Фестивалю, переможцями визначено 105 учасників, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності. Робота фестивалю була студійною. Наукова студія з теми « Виховна гуманістична парадигма в освітній практиці» була представлена членом Національной академії педагогічних наук, директором інституту проблем виховання Національной академії педагогічних наук України Бехом І. Д.

 Серед переможців фестивалю була Гочошвілі І. О. , учитель історії і правознавства  Краматорської ЗОШ №25 з профільним навчанням, яка представила роботу Літньої правової школи у м. Краматорську в  секції   «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах» і підтвердила статус переможця.

 Для всіх учасників фестивалю була підготовлена подорож до Чигирину,столиці Б. Хмельницького. Дуже цінним було спілкування з вчителями різних міст та областей України, бо це живий досвід. Роботи учасників фестивалю були опубліковані у збірнику матеріалів фестивалю .

Вітаємо Інну Олександрівну з перемогою і дипломом переможця.